Bize Destek Olun !

1. Reklamları Engellemeyin

Tarayıcınızda kullandığınız AdBlock eklentisini blogumuz için pasif hale getirin. Ve sizden ricamız her girmenize bir kere de olsa reklamlara tıklayın. Bu şekilde bize maddi destekte bulunmuş olacaksınız.

2. Yorum Yazın

Paylaşmış olduğumuz yazılarımıza yorum geldiğinde çok mutlu oluyoruz. Yazdığımız yazılara konuyla ilgili fikirlerinizi, eleştirilerinizi, teşekkürlerinizi yazmanız bizim için çok büyük bir destek olacak.

3. Abonemiz Olun

Yazılarımıza e-posta ile abone olabilirsiniz. Bu şekilde paylaşmış olduğumuz her yeni yazıdan haberdar olacaksınız. Mail olarak gelen bağlantıya tıklayarak okumanız bize büyük bir destek sağlayacak.

4. Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin

Facebook sayfamızı beğenerek, Twitter’da takipçimiz olarak, Google+ sayfamızı çevrelerinize ekleyerek, İnstagram hesabımızı takip ederek, Tumblr blogumuzu takip ederek, Linkedin hesabımızı takip ederek de bize destek olmanız mümkün. Hem de yeni yazılarımızdan anında haberdar olabileceksiniz.


5. Yazılarımızı Paylaşın

Blogumuzda paylaştığımız tüm yazıların altında sosyal paylaşım sitelerine ait butonlar bulunuyor. Eğer burada bulunan sosyal paylaşım sitelerinde ( Facebook, Twitter, Google+ gibi ) hesaplarınız varsa bu butonları kullanarak yazılarımızı paylaşmanız da bize oldukça destek sağlayacaktır.

Şimdiden destekleriniz için çok teşekkür ederiz
Mobil Merkezim Blog Yazarı
Bize Destek Olun ! Bize Destek Olun ! Reviewed by Kanal EG on Ocak 15, 2018 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Yazarken ;
1) Saygı ve Ahlâk Çerçevesi İçerisinde Yorum Yapmaya Dikkat Edelim...
2) Türkçe İmla Kurallarına Uymaya Çalışalım...
3) Yorumunuzun Konuyla İlgili Olmasına Dikkat Edelim...

Blogger tarafından desteklenmektedir.